Przejdź do treści

Aktualności Instytutu Elektroniki

Data dodania
W dniach 10–12 września 2025 r. w Gdańsku odbyła się Konferencja Radiokomunikacji i Teleinformatyki (KRiT) – ogólnopolskie forum naukowców i przedstawicieli branży IT. Tematyka obejmowała najnowsze trendy w radiokomunikacji i teleinformatyce, m.in. sieci i systemy następnej generacji, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo oraz technologie chmurowe. 🌐🤖🔐☁️
Data dodania
Kategorie
W dniach 2–5 września 2025 odbył się w Kielcach XXXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO). Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Politechniki Łódzkiej, a w szczególności pracowników i studentów naszego Instytutu.
Data dodania
Kategorie
Zespół międzynarodowy, z którym współpracują nasi koledzy 👉 Robert Olbrycht i 👉 Karol Kropidłowski, opracował system wykorzystujący przetwarzanie obrazu z kamery stereowizyjnej, stworzony z myślą o osobach zwiedzających podziemne obiekty dziedzictwa kulturowego 🕳️🏛️