🚀 Rozwijaj swoje umiejętności w Instytucie Elektroniki! 🌐⚡

Projekty kompetencyjne nie tylko dają możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim stawiają przed studentami realne wyzwania z zakresu ✨elektroniki, ✨programowania mikrokontrolerów, ✨druku 3D i ✨współpracy zespołowej.

🌈 Przykładowy Projekt: Kolorymetr

W ramach projektu "Kolorymetr" studenci mieli okazję nie tylko zgłębić tajniki elektroniki, ale także praktycznie zastosować swoją wiedzę. Dzięki kolorymetrowi, który samodzielnie zaprojektowali, zbudowali i zaprogramowali, nasi studenci zdobyli doświadczenie w:

✨ Elektronice: Zbuduj swój własny układ pomiarowy!

💻 Programowaniu mikrokontrolerów: Oprogramuj kolorymetr, aby precyzyjnie analizować dane.

🖨️ Druku 3D: Stwórz obudowę dla swojego projektu, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

🤝 Pracy zespołowej: Współpracuj z innymi studentami, aby osiągnąć wspólne cele.

To tylko jeden z wielu projektów realizowanych w Instytucie Elektroniki, które podnoszą i rozwijają kompetencje naszych studentów.

🎓Studentko! 🎓Studencie! Przyłącz się do nas, aby zdobyć praktyczne doświadczenie i rozwijać się w dynamicznym środowisku!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wykonanego projektu 👉 sprawdź co mówią o projekcie sami studenci oraz ich opiekun naukowy dr inż. Robert Olbrycht.