🎉 Instytut Elektroniki istnieje już pół wieku!

Z tej okazji w czwartkowy wieczór odbyła się uroczysta gala.

🎉 Gościliśmy władze Politechniki Łódzkiej, dziekanów i współpracowników z innych jednostek Politechniki Łódzkiej oraz z innych uczelni, zaprzyjaźnione osoby ze świata biznesu, uczestników konferencji PCBBE 2023, a w szczególności naszych pracowników, zarówno obecnych, jak i byłych.

🎉 Z okazji 50-lecia istnienia Instytutu Elektroniki życzenia i gratulacje złożyli Jego Magnificencja prof. Krzysztof Jóźwik, dziekan Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki prof. Jacek Kucharski oraz przewodniczący Komitetu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Polskiej Akademii Nauk prof. Adam Liebert. Do życzeń dołączył Wojciech Kuczyński przedstawiciel firmy Transfer Multisort Elektronik - naszego partnera technologicznego.

🎶 Galę uświetnił występ zespołu ZGZ.

Za obecność i życzenia wszystkim bardzo dziękujemy❗

📸 Jacek Szabela