Dzień Wydziału Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki 2024

📣 Już jutro ➡ 20 marca 2024 r. odbędzie się ➡ 9 edycja Dnia Wydziału Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki

Jest to jedno z największych wydarzeń na Wydziale organizowanych przez Wydziałową Radę Studentów.

Podczas Dnia Wydziału EEIA studenci będą mieli możliwość:

📌 poznania różnych ofert pracy i praktyk,
📌 wzięcia udziału w wielu szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez gości z przedsiębiorstw, które są partnerami wydarzenia,
📌 poznania potencjalnych pracodawców,
📌 zdobycia wiedzy o tym jak funkcjonują i czym zajmują się Koła Naukowe działające na Wydziale.

📣 Ponadto dla uczniów szkół średnich zespół WRS WEEIA przygotował wiele atrakcji. Młodsi koledzy i koleżanki będą mogli porozmawiać ze studentami o kierunkach, o studiach, a także o możliwościach jakie czekają na nich poza nauką na Wydziale.

📣 Dodatkowo uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość obejrzenia najnowszych laboratoriów oraz poznania Studenckich Kół Naukowych.
Podczas Dnia Wydziału odbędzie się panel Q&A ze studentami, a także wykłady przygotowane specjalnie pod kątem zainteresowań uczniów.

⏩ Więcej informacji :

WWW:  www.dzienweeia.samorzad.p.lodz.pl