Akademickie Targi Pracy 2024

Studentko❗ Studencie❗ Absolwentko❗ Absolwencie❗ 💫 Za dwa tygodnie 👉 dnia 18 kwietnia 2024 r. odbędzie się XIX edycja Akademickich Targów Pracy.

✨ Lista wystawców Akademickich Targów Pracy 2024 oraz wszystkie aktualne informację będą na bieżąco zamieszczane na:

✨ ATP 2024 odbędą się 18 kwietnia 2024 r. w godz. 10.00-16.00 w hali Expo-Łódź, mieszczącej się w Łodzi, przy Al. Politechniki 4.

✨ Targi dla odwiedzających są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

✨ Bezpłatne szkolenia w trakcie ATP odbywają się w hali Expo-Łódź. Zapisy na szkolenia ATP 2024 już się rozpoczęły!

✨ Każde ze szkoleń odbywających się w ramach ATP 2024 zakończone zostanie certyfikatem uczestnictwa.

✨ W trakcie ATP 2024 po raz kolejny zostanie utworzona największa Strefa Doradcza 👉 miejsce, w którym każdy student i absolwent będzie miał możliwość skorzystania z porady specjalistów 👉 doradców zawodowych.

💫 Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu:
atp@adm.p.lodz.pl